Plébániahivatal nyitva tartása
A plébániahivatal nyitva tartása hétfőtől szombatig a meghirdetett miserendhez igazodik. Ha reggel van szentmise akkor délelőtt, ha pedig este van a szentmise akkor délután. Az év folyamán általában ez azt jelenti, hogy:hétfő, szerda, péntek, szombat:  8-12 óráig.
kedd, csütörtök: 13-17 óráig.
(Kivéve advent időszakát és a nagyböjti péntekeket, május és október hónapot)

Mit lehet intézni ezen időszakok alatt:
– keresztelés, házasságkötés, temetés, harangozás bejelentése, adatok és időpontok egyeztetése, adminisztrációja,
– anyakönyvi keresés, igazolások kiállítása  (egyházi célra ingyenes, magán célra fizetésköteles),
– elsőpéntekes betegek közé való feliratkozás,
– egyházadó és egyéb kegyes adományok, felajánlások, különböző gyűjtések, befizetések,  egyházközségi programok, szervezések részvételi díjának befizetése,
– szentmise mondatás, előjegyzés megtétele,

– az egyházközség életével, lelkipásztori terveivel kapcsolatos észrevételek, javaslatok és kérések megtétele.

Ezen időpontokon kívül személyes, telefonos vagy e-mail-ben történő egyeztetés esetén bármikor!
A haldoklók bejelentése, szentségfelvétel kérése bármikor!